Ezek a maszkok gipszből készültek és akrillal lettek festve. Sajnos a gipszkiöntő formám tizenpár év után megadta magát, aki tud hasonlót, jelezze! 😉
Hozzászólás beküldéséhez be kell jelentkezned.